Украина
Сменить
Сменить

Плівка самоклеюча для склопакетів ТМ Рулон.юей в Ивано-Франковске

Для тимчасового захисту скла, вікон, дзеркал, стін, килимів, меблів, підлог та інших поверхонь від різного виду пошкоджень та забруднень.

Заклеювання вікон клейкою плівкою здатне зменшити розліт уламків скла під час вибухів.

Також плівка зберігає чистоту під час будівельних, ремонтних та інших робіт; транспортування та інших потреб. Запобігає появі небажаних плям та подряпин.

Спосіб використання: наклеїти плівку на чисту та суху поверхню. Для кращого ефекту нанести кілька шарів (горизонтально та вертикально).

Зручна у використанні, легко знімається. НЕ ЗАЛИШАЄ СЛІДІВ КЛЕЮ! ! ! навіть після тривалої експлуатації. Еластична "на розрив" При тривалому використанні на глянцевих поверхнях після зняття можуть залишатися частинки клею, які легко і повністю змиваються водою!

Країна виробництва: Україна
Ширина рулона: 50 см.
Товщина плівки: 45 мкр.

Увага! Плівка не є повністю прозорою!

https://rulonua.com

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
неуместен

Информация о компании, которая разместила объявление:

ТОВ "РУЛОН.юей" - це перша українська компанія з унікальним комплексом із виготовлення тимчасових войлочно-поліефірних покриттів та самоклеючої плівки, котрі призначені захищати поверхні від різних забруднень та пошкоджень. Ми впроваджуємо в масове виробництво власні інтелектуальні розробки та гарантуємо найвищу якість на всіх етапах виробництва.

Действия с объявлением #1726631

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Плівка самоклеюча для склопакетів ТМ Рулон.юей с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении